Activea

Mikrovibračná technológia s dermoultrazvukom (Activea)

Nová technológia – účinnejšia a zdravšia alternatíva než laserová liposukcia – ošetrenie mikrovibračnou liposukciou. NOVINKA v redukcii tukov a zoštíhlenia.

Účinná aj na pánske brušká
Mikrovibračná ultrazvuková liposukcia pôsobí dvojakým efektom. Veľmi účinne  pôsobí na tukové bunky, redukuje ich objem a spevňuje telo bez vedľajších efektov, je bezbolestná.
Nové mikrovibračné liposukčné ošetrenie je vysoko účinné na redukciu tukových zásob, pretože doštičky sú na jednom mieste po dobu 20 – 28 min. Dermoultrazvuk efektívne upravuje tvar tela, podporuje chudnutie a odstránenie celulitídy.
Nová mikrovibračná technológia s dermoultrazvukom (28 – 37 kHz) je schopná prestúpiť veľmi hlboko a vďaka tomu ošetrovať „veľký“ objem tkaniva, bez vedľajších efektov, ako je bolesť a pálenie.
Ošetrenie mikrovibračnou neinvazívnou liposukciou je bezbolestné, klient cíti iba teplo a umožňuje rýchlu redukciu tukového tkaniva, spevnenie kože a svaloviny a vyhladenie celulitídy. Ošetrenie prispieva k zlepšeniu periférneho obehu krvi ak odvedenie usadených tekutín. ACTIVÉA prostredníctvom 12 doštičiek vydáva vibrácie s kontrolovaným kmitočtom a výkonom, nová mikrovibračná technológia v ošetrovanom tkanive poruší iba membrány tukových buniek. Obsah buniek sa uvoľní, dostane sa do medzibunkového priestoru, následne je odplavený lymfatickými a krvnými cestami, metabolizuje pečeňou, kde sa štiepi a tráviacim traktom (čreva) stolicou von z tela.

Mechanický efekt
Mikrovibrácie s dermoultrazvukom spôsobujú v tkanivách účinok cyklickej kompresie a dekompresie, intracelulárne a extracelulárne častice získajú oscilačný pohyb (mikromasáž). Tento účinok uľahčuje rozpad triglyceridov na mastné kyseliny a glycerol. To spôsobí oslabenie a porušenie membrán adipocitov, ktoré uvolnia mastné kyseliny a zlepší sa bunkový metabolizmus, spevnia sa svalové vlákna a koža.

Tepelný efekt
Mechanická energia novej mikrovibračnej technológie s dermoultrazvukom je premenená na tepelnú energiu molekulárnym pohybom medzi pokožkou a doskou. To znamená ďalšie uvoľnenie obsahu tukových buniek mimo bunku a zlepšenú funkciu na bunkových membránach – bunkového metabolizmu a krvného obehu.

Fyziologické účinky – redukcia tukových zásob, spevnenie kože a svaloviny, vyhladenie celulitídy

  • sonoforéza (prenos účinných zložiek do kože)
  • fibrolýza (hlboká mikromasáž, ktorá mechanicky ničí fibrózne celulitídu)
  • metabolický účinok (zvýšenie priepustnosti bunkových membrán)
  • podpora lymfatického a krvného obehu, tvorby kolagénu
  • lipolýza (streaming efekt, ktorého výsledkom je štiepenie triglyceridov)

Použitie

  • redukcia lokálnych tukových zásob
  • redukcia nepekného efektu celulitídy (mäkká a nie veľmi silná, fibrózne mäkká, fibrózna, fibrózne veľmi silná)
  • spevnenie a zvýšenie elasticity kožného tkaniva (prostredníctvom sonoforézy príslušných účinných zložiek)
  • podpora zlepšenia periférneho obehu a odvádzanie usadených tekutín
mikrovibracna technologia activea